INTERNÍ AUDITOR/KA Pardubice

Náplň pracovní pozice:

  • vykonávání interních auditů v rámci procesů pojišťovny jak samostatně, tak společně s auditory v rámci finanční skupiny KBC Group,
  • účast na posilování vnitřního kontrolního systému prostřednictvím formulace auditních doporučení a sledování jejich plnění
  • podílení se na strategickém plánování a na tvorbě ročních plánů interních auditů
  • konzultační činnost, případně účast v projektových týmech příprava zpráv pro představenstvo, dozorčí radu, výbor pro audit

Pracoviště:

  • PARDUBICE

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického, právního zaměření nebo v oblasti pojišťovnictví
  • 2 roky praxe v externím auditu nebo 2 roky praxe v interním auditu v pojišťovnictví (výhodou)
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • ACCA, CIA kvalifikace výhodou
  • práce na PC (Excel, Word, Power Point, Access), znalost SAP výhodou
  • odolnost vůči stresu, flexibilita, cílevědomost
  • logické a analytické myšlení, výborné komunikační a argumentační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • organizační schopnosti
  • schopnost a ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • rozmanitou, zajímavou a samostatnou práci
  • úzká spolupráce s managementem společnosti
  • pracoviště v centru Pardubic
  • nástup dle dohody
  • pružnou pracovní dobu, s možností vykonávat audit v skupině KBC
  • odpovídající mzdové ohodnocení s cílovými odměnami, notebook, mobilní telefon
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké výhody a benefity (např. příspěvky na stravování, systém cafeterie, týden dovolené navíc, placené volno pro případ nemoci, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výhody dalších produktů společnosti)
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pozice je na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou

Informace

Místo pracoviště

Masarykovo náměstí 1458, 530 02  Pardubice-Zelené Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Zadavatel

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB