IT Projektový manažer/-ka

Pro práci s moderními technologiemi a zajímavými projekty není nutné vždy dojíždět do Prahy či Brna.

V rámci našeho IT týmu v Pardubicích, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Projektového manažera.

Co budete dělat?

  • Vedení projektu na straně IT ve všech projektových fázích (od zahájení až po realizaci a předání zákazníkovi).
  • Zodpovědnost za dodávky projektu, jejich termíny a rozpočet.
  • Koordinace a monitoring jednotlivých etap projektu.
  • Řízení projektových týmů a subdodavatelů.
  • Zpracování a kontrola harmonogramu a rozpočtu projektu.
  • Vedení projektové dokumentace a projektového reportingu.
  • Dodržování projektové metodologie.

Vhodný profil kandidáta:

  • Zkušenosti na pozici projektového manažera.
  • Velmi dobrá znalost MS Office (zejm. Excel, Power point, znalost MS Project výhodou).
  • PM certifikace a znalost IT problematiky výhodou.
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti.
  • Schopnost komunikovat s lidmi na různé úrovni řízení.
  • Vyjednávací a prezentační dovednosti.

Co nabízíme?

  • Naše firma patří každý rok mezi nejlepší zaměstnavatele v pardubickém regionu.
  • Nabízíme bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 5 dnů zdravotního volna…).
  • Cafeterie, kde nabízíme 8.100 bodů za rok.
  • Pracovat z domu není pro nás tabu – možnost být min. 1 den v týdnu na Home office.
  • Nevadí nám, pokud nějakou znalost ještě nemáte – pošleme vás na školení anebo vyškolíme sami.
  • Chodíme na pomáhat v rámci dobrovolnického dnu, sportovat, či pořádáme neformální akce.

Informace

Místo pracoviště

Masarykovo náměstí 1458, 530 02  Pardubice-Zelené Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Zadavatel

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB