Detail pozice

Asistent/ka pro člena představenstva PARDUBICE - 0,5 úvazek

Náplň pracovní pozice:

  • organizační a koordinační podpora zaměstnanců divize
  • asistenční a organizační podpora při jednáních
  • zabezpečování běžných provozních činností – evidence docházky, pošta, objednávky kancelářských potřeb, koordinace kalendáře
  • komunikace s ostatními útvary
  • řešení operativních úkolů a požadavků

Pracoviště:

  • PARDUBICE

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • praxe v pojišťovnictví nebo na obdobné pozici vítána
  • AJ na úrovni min. B1 (telefonování, psaní emailů, apod.)
  • organizační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost
  • schopnost samostatně se rozhodnout a plnit zadané úkoly
  • schopnost věcně komunikovat – přátelsky, vstřícně
  • uživatelskou znalost MS Office
  • časovou flexibilitu a stresovou odolnost

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • samostatnou, rozmanitou a nejednotvárnou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání, odborného a kariérního růstu

Benefity aneb jak se staráme o zaměstnance:

  • 25 dnů dovolené a k tomu ještě 5 dnů zdravotního volna na zotavenou (bez udání důvodu).
  • E-stravenky
  • MultiSport benefit
  • Systém Cafeterie umožňující si vybrat zážitky, akce nebo produkty v hodnotě až 8100 Kč/rok.
  • Zvýhodněný mobilní tarif + data pro Vás + ještě 4 další (rodina, přátelé).
  • Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění v celkové výši až 30 000Kč/rok.
  • Možnost zapojit se do dobrovolnických aktivit, stát se členem sportovního týmu.
  • Zvýhodněné produkty a služby od ČSOB Pojišťovny, a.s. i partnerských společností.