Detail pozice

Obchodní poradce (výhradní pojišťovací agent)

Pro region Praha hledáme kolegu/yni na pozici "Obchodní poradce".

Obchodníky s praxí vítáme, ale pozice je vhodná i pro nadané absolventy nebo obchodníky mimo obor.

Co Vám nabízíme?

  • Fixní příjem + bonusy + provize. Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Stálou podporu v oblasti osobního rozvoje.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.

Co budete dělat?

Je to otázka důvěry, vztah klienta a jeho "poradce" je dlouhodobý.
Klientovy potřeby se mění a bude jen na Vás, abyste zajistili, že klient bude vždy ochráněn právě tak, jak potřebuje – ne méně, ale také ne více.

Jinými slovy:

  • dojednávat schůzky s PŘIDĚLENÝMI klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění
  • běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio
  • profesionální finanční poradenství
  • pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti

Pracoviště:

  • Praha

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:

  • obchodní duch a chuť pracovat
  • proklientský přístup a příjemné vystupování
  • umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí
  • min. SŠ vzdělání

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Vaše nabídky včetně strukturovaného životopisu očekáváme po celou dobu zveřejnění inzerátu

Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.