Detail pozice

Právník/čka - pojištění odpovědnosti (pro absolventy)

Náplň pracovní pozice:

  • odborné konzultace týkající se pojištění odpovědnosti, náhrady újmy, smluvní agendy, veřejných zakázek
  • provádění veškerého ocenění rizik konkrétních obchodních případů (underwriting) v B2B pojištění
  • aktivní komunikace s obchodním oddělením při řešení konkrétních obchodních případů
  • tvorba nestandardních textací a Tailor-Made smluv
  • tvorba sazeb pojistného, komunikace se zajistiteli
  • provádění dalších administrativních úkonů v oblasti underwritingu, zajišťování související agendy včetně dokumentační, evidenční, statistické a kontrolní činnosti, školení v dané oblasti
  • komunikace s produktovými a procesními manažery neživotního pojištění

Pracoviště:

  • PARDUBICE

Požadujeme:

  • VŠ - magisterský obor právo podmínkou, VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • znalost anglického jazyka (schopnost přečíst text, e-mail, dokázat reagovat)
  • schopnost činit rozhodnutí, odolnost vůči stresu
  • pečlivost, spolehlivost, týmovost
  • velmi vysoká míra komunikativnosti a asertivity
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • skvělý tým kolegů, kteří jsou dlouhodobě připraveni pomoci
  • zajímavou a samostatnou práci, vysoce odbornou
  • možnost dál se profesně rozvíjet
  • pružnou pracovní dobu

Benefity aneb jak se staráme o zaměstnance:

  • 25 dnů dovolené a k tomu ještě 5 dnů zdravotního volna na zotavenou (bez udání důvodu)
  • vlastní stravovací restauraci pro zaměstnance s dotací od zaměstnavatele
  • systém Cafeterie umožňující si vybrat zážitky, akce nebo produkty v hodnotě až 8100 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif + data pro Vás + ještě 4 další (rodina, přátelé)–
  • MultiSport Benefit
  • nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění v celkové výši až 30 000Kč/rok
  • možnost zapojit se do dobrovolnických aktivit, stát se členem sportovního týmu (účastnit se letních nebo zimních sportovních her)
  • zvýhodněné produkty a služby od ČSOB Pojišťovny, a.s. i partnerských společností
  • akce pro rodiče s dětmi – dětský tábor, Mikulášská, Dětský den a jiné, školkovné, firemní snídaně